Genel Bilgiler

Kongremiz yeni doçentlik kriterlerini karşılamaktadır.

Kongrenin Adı:
II. Uluslararası, III. Ulusal Kadın Sağlığı Hemşireliği Kongresi

Kongre Merkezi:
II. Uluslararası, III. Ulusal Kadın Sağlığı Hemşireliği Kongresi 21-23 Aralık 2023 tarihleri arasında, Eti Maden Genel Müdürlüğü Kongre Merkezi, Ankara’da gerçekleştirilecektir.

Kongrenin Dili:
Kongrenin resmi dili Türkçe ve İngilizce´dir.

Organizasyon Sekretaryası Hizmet Saatleri:
Kongre süresince Kayıt&Konaklama ve Stand Alanı&Fuaye için 08.00 – 18.00 arasında danışma hizmeti verilecektir.

Davet Mektubu:
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamamaktadır.

Yaka Kartları:
Kongre merkezi ve kongreye ilişkin genel alanlarda yaka kartı kontrolleri yapılacaktır. Tüm katılımcıların yaka kartı takmaları toplantıların sağlıklı yürümesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Katılım Sertifikası:
Kongreye kayıtlı tüm katılımcılar kongre sonrasında kongre web sayfasından mail adresleriyle birlikte e-Sertifikalarını alabilecekler.

Bildiri Gönderimi:
Tüm bildiriler digiAbstract Online Bildiri Modülü ile toplanacaktır. Mail yoluyla özet kabul edilmeyecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Organizasyon Sekretaryası:
Kadın Sağlığı Hemşireliği Derneği, Ankara Şubesi 4team Organizasyon´u II. Uluslararası, III. Ulusal Kadın Sağlığı Hemşireliği Kongresi resmi organizasyon firması olarak yetkilendirilmiştir.

Önemli Tarihler:
Bildiri kabul başlangıç tarihi: 14 Ağustos 2023
Bildiri kabul son tarihi: 1 Aralık 2023
Erken kayıt son tarihi: 5 Kasım 2023
Kongre başlangıç tarihi: 21 Aralık 2023
Kongre bitiş tarihi: 23 Aralık 2023

Kayıt, konaklama, sponsorluk ve transfer talepleriniz için 4team Organizasyon ile kadinsagligihemsireligikongresi@4team.com.tr irtibata geçebilirsiniz.